مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

سامانه زنجیره ای باشگاه و مربی ایران

معرفی برترین جراحان زیبایی ایران

معرفی برترین جراحان زیبایی ایران

دکتر مهدی عارفی نیا | معرفی برترین جراحان زیبایی ایران

در مراحل شروع معرفی برترین جراحان زیبایی ایران گام به گام پیش خواهیم رفت و برترین‌های جراحی را معرفی مینماییم تا کاملترین و بهترین اطلاعات را به علاقمندان و یا افرادی که به جراحی زیبایی نیاز دارند ارائه دهیم. شما هم می‌توانید برای معرفی برترین‌ها اقدام کنید فینیور همواره آماده معرفی درخور و شایسته از برترین‌های حوزه‌های مختلف فارسی زبانان است.
در این قسمت با یکی از بهترین و زبردست‌ترین جراحان زیبایی ایران آشنا خواهیم شد.

طبق گزارش‌های بسیار از مراجعین و افراد تحت درمان باید اشاره داشت که ایشان فردی توانا و صاحب ایده برای عمل‌های زیبایی و جراحی است و همواره مراحل دقیق و تخصصی با مشورت‌های درست و اصولی را به طور کامل توضیح و پیشنهاد می‌دهد. هدف ایشان فقط اجرای جراحی نبوده است بلکه با دانش تخصصی خود به بسیاری کمک کرده است تا از عمل‌های غیر ضروری اجتناب نمایند.

دوره تخصص جراحی عمومی خود را در محضر اساتید بزرگ در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله تهران با موفقیت در سال ۱۳۹۴ به اتمام رساند. این دانشگاه دارای بیمارستانی درجه یک با رتبه‌بندی عالی در کشور با نام بقیه‌الله است. ایشان همچنین در سال ۱۳۸۳ در همین دانشگاه دانش آموخته‌ی دکتری حرفه‌ای پزشکی شد. بعد از سالها سکونت در تهران و اتمام دوره تخصص، غرب کشور و شهر کرمانشاه را برای خدمت انتخاب نمود تا بتواند به‌عنوان متخصصِ جراحی گام‌های مؤثری برای کشور بردارد. شایان ذکر است که دکتر مهدی عارفی‌نیا مخترع دستگاه عمل لیگاشور هارمونیک و از جراحان لاپاروسکوپی و چاقی مفرط |اسلیو| در کشور است.

ایشان علاوه بر سوابق اجرایی فراوان در انجام جراحی‌های عمومی و درمانی، به‌دلیل تخصص ورزشی و دوره‌های تخصصی زیبایی، کارنامه‌ی درخشانی در حوزه‌ی جراحی‌های زیبایی و پیکرتراشی نیز دارا هستند.از اعمال جراحی مورد علاقه ایشان می‌توان به این موارد اشاره داشت: لیپوماتیک |پیکر تراشی|، لاپاروسکوپی برای چاقی، کیسه صفرا، فتق، جراحی‌های دستگاه گوارش و سرطان، تیروئید، فتق‌های جدار شکم و کشاله ران، واریس، بیماری‌های خوش‌خیم و بد‌خیم و زیبایی پستان، ابدومینوپلاستی، درمان هیپرهیدروزیس |تعریق بیش از حد دست و پا| با توراکوسکوپی، جراحی‌های لیفت، بلفاروپلاستی، کاشت مو.

معرفی برترین جراحان زیبایی ایران
معرفی برترین جراحان زیبایی ایران
در خبرگزاری هر نماینده به صورت کامل معرفی خواهند شد | خبرگزاری فردی در سامانه ثبت برند و معرفی برترین‌ها، هر نماینده و ساختار آن ثبت خواهد شد | ثبت برند در اولین سامانه خدمات ورزشی به زبان فارسی هر نماینده امکان کسب درامد را خواهد داشت | مورمور

نظر خود را بگذارید