مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

سامانه زنجیره ای باشگاه و مربی ایران

شرایط و تعهدات

شرایط و ضوابط

شرایط مهمی که در سامانه ثبت و معرفی برند باید در نظر بگیرید

 • گردهمایی بهترین‌ها

  فینیور مکانی برای بهترین‌هاست. بهترین به معنی درست کلمه یعنی خدماتی درخور و شایسته آدمی. بنابراین هرآنچه را معرفی و ثبت می‌نمایید به صورت دقیق در مرکز خود نیز رعایت نمایید. ما نیز با تمام تلاش نقاط قوت شما را پوشش خواهیم داد.

 • استفاده از عکس‌های واقعی

  سیستم برندسازی و معرفی شما در کنار ارائه عکس‌های واقعی از محل خدمات شما بسیار مهم است چرا که بسیاری از بازدید کنندگان طبق تصاویری که شما بارگزاری می‌نمایید تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و به شما رجوع خواهند کرد لذا موظف هستید از عکس‌های واقعی خودتان استفاده نمایید. برای این منظور از عکس‌های خوب با کیفیت و حرفه‌ای کمک بگیرید.

 • ثبت دقیق آدرس و مکان خدمات شما

  سیستم سرچ فوق پیشرفته فینیور هر مخاطب و مشتری را مستقیما بر اساس نقشه به شما خواهد رساند بنابراین در ارائه آدرس دقیق و درست کوشا باشید. آدرس باید به صورت مشخص و روی نقشه نیز دقیق انتخاب شده باشد. درصورت تغییر آدرس بلافاصله در حساب کاربری خود آدرس محل خدمات‌تان را نیز عوض کنید.

 • ارائه شماره تماس محل کار به صورت صحیح

  اگر محل کار شما شماره تماس دارد یا از همراه خود استفاده می‌کنید لطفا به صورت دقیق شماره خود را وارد نمایید چرا که بسیاری از بازدیدکنندگان و مشتریان آنلاین بعد از مطالعه کامل خدمات شما با دفتر یا محل کار و خدمات شما تماس خواهند گرفت. پس ارائه شماره تماس صحیح ضروری است.

 • معرفی صفحه آگهی و خدمات خود به مشتریان‌تان

  برای کسب حداکثر بازخورد و درامد از تبلیغ سعی کنید مشتریان قدیمی خود را نیز متقاعد کنید تا به صفحه آگهی شما سر بزنند و با امتیاز دهی نظر خود مثبت خود را اعلام کنند. این جذب نظرات بیشتر و مثبت‌تر برای شما بسیار حیاتی و کارساز خواهد بود.

برای معرفی درست دقیق و هدفمند شما تا موفقیت خود را موظف می‌دانیم و با ساختار سازی استاندارد و حرفه‌ای گام به گام به آن جامعه عمل خواهیم پوشاند. فینیور تنها سامانه هدفمند برندسازی، یکپارچه سازی و معرفی خدمات گوناگون است که برای فارسی زبانان سیستمی هوشمند ارائه داده است و در این راه تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات خواهد داشت.

 1. استفاده از بهترین کیفیت یکپارچه آنلاین
 2. حفاظت از حقوق نشر دهنده و بهبود خدمات
 3. ارائه برترین پکیج‌ها به همراه تخفیفات مختلف
 4. نمایش دقیق رویدادهای شما با زمان سنجی دقیق و معتبر
 5. ارسال تمام درخواست‌ها و سفارشات به صورت مستقیم به شما
 6. معرفی کامل و دقیق در تمامی فضاهای آنلاین با SEO قوی و حرفه‌ای