مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

سامانه زنجیره ای باشگاه و مربی ایران

بشین خونه آموزش آنلاین ببین

بشین خونه آموزش آنلاین ببین

دوره های جامع آموزش آنلاین . آموزش آنلاین علم|هنر|مهارت|ورزش

امروزه کلاس‌ها و دوره های آنلاین در تمام دنیا بسیار رایج هستند. با توجه به بهبود دسترسی ایرانیان به اینترنت، اندکی شاهد افزایش فعالیت‌های یادیگری آنلاین هستیم. اما هنوز بسیاری هستند که حتی به گوشی، مناسبی که بتواند از فضایی رو به رشد اینترنت استفاده کند، دسترسی ندارند. سال‌ها تجربه ما در دینای اینترنت و آموزش و رشد کسب و کار نشان داده است که تنها مرکز مطمن و قابل اعتمادی که می‌توانید تمام نیازهای ورزشی خود را پوشش دهید و از امکانات بی‌شمار آن بهره مند شوید سامانه ایست تحت عنوان اولین سامانه آموزش آنلاین ویژه فارسی زبانان دنیا که به همت گروه بین المللی آموزش تشکیل شده است. بعد از پیوستن اولین سامانه هدفمند آموزش و ورزش به فینیور شاهد رشد چشمگیر آموزش‌های تخصصی ورزشی در ایران بوده‌ایم.

چرا کلاس‌های آنلاین این سامانه را پیشنهاد می‌دهیم؟

سوالی که شاید در ذهن خیلی ها مطرح بشود این است که اگر مثلاً می شود بصورت حضوری در دوره مربیگری ورزشی شرکت کرد، چرا باید کلاس آنلاین را انتخاب کنیم؟ کلاس های آنلاین مزیت های فراوانی دارند که آنها را برای خیلی از دانشجو ها بسیار جذاب تر از کلاس های حضوری می کند. به عنوان مثال، برای شرکت در کلاس های آنلاین نیازی نیست از منزل خودتان خارج شوید. بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می کنید، نیازی نیست برای رفتن به کلاس برنامه نویسی و برگشتن به خانه ساعت های زیادی را در ترافیک و آلودگی تلف کنید. از طرف دیگر، به محض اینکه کلاس شما تمام شود، می توانید مدرک خود را دریافت کنید و به کارهای مهمتر دیگر خودتان برسید، مطالعه کنید و هر کار دیگری که دوست دارید. یعنی، نه تنها راحت تر در کلاس مربیگری خودتان شرکت می کنید، بلکه زمان بیشتری برای مطالعه و لذت بردن از زندگی خودتان خواهید داشت!

تجهیزات مورد نیاز برای  کلاس آنلاین (کلاس آموزش ورزشی و آموزش مربی گری آنلاین)

برای شرکت در یک کلاس آموزش آنلاین تجهیزات خاصی نیاز نیست. اما داشتن اطلاعات دقیق و کافی و درست از نوع آموزشی که قرار هست داده بشه مهمه، این اطلاعات دقیق در تمام دوره‌های سامانه به طور کامل قبل از شرکت در هر دوره داده شده تا با خیال راحت طبق خواست و نیاز انتخاب کنید.

Are online courses "easier" than face-to-face courses? | Michigan ...

نظر خود را بگذارید