مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

سامانه زنجیره ای باشگاه و مربی ایران

انجام 100 درصد خدمات ورزشی در مورمور

انجام 100 درصد خدمات ورزشی در مورمور
انجام 100 درصد خدمات ورزشی در مورمور
چرا باید تمام خدمات ورزشی و سلامتی خود را در مورمور انجام دهیم ؟

مورمور تنها مرکز تخصصی گردهمایی واردکنندگان، فروشندگان، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات گوناگون ورزشی است و تمام فعالیت‌های ورزشی از خدمات تا استخدام و عرضه و فروش و تجهیز را در خود جای داده است. مورمور مرکزی مستقل و بدون واسطه است که شما می‌توانید با فروشنده و خریدار به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید. در مورمور هم می‌توانید وسایل گوناگون ورزشی خود را با بهترین و کمترین قیمت بخرید و هم می‌توانید درخواست خرید دهید تا با رقابت بین واردکنندگان و فروشندگان یا تولید کنندگان محصول خود را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت تحویل بگیرید.

امکان مناقصه و مزایده به صورت زمانبندی شده این فرصت را مهیا کرده است که رقابت انگیزشی برای کاهش قیمت‌ها و ارائه بهترین کیفیت‌ها بوجود بیاید. شما هر کسی که باشید می‌توانید بدون هیچگونه پرداختی خاص وارد مناقصه و مزایده شده و قیمت پیشنهادی خود را مطرح کنید. بعد از اتمام زمان مناقصه یا مزایده ورزشی، قرد ارائه دهنده خدمات با پیشنهاد دهنده تماس مستقیم حاصل می‌نماید و بدون هیچگونه هزینه اضافه‌ای نقل و انتقال و گفتگو انجام می‌شود.

هدف اول مورمور حذف تمام واسطه‌ها و ایجاد فضای رقابتی برای ارائه بهترین محصولات با کمترین قیمت ممکن است.

در مورمور از 5 ارز مختلف برای ارائه محصول استفاده می‌شود تومان ایران | ین چین | دلار آمریکا | دلار کانادا | پوند انگلیس. دلیل تاکید این امر در مورمور این است که بسیاری از وارد کنندگان یا فروشندگان در هنگام خرید یا فروش عنوان می‌کنند که بر اساس دلار قیمت‌شان بالا یا پایین می‌رود که در این صورت خریدار سردرگم و پریشان از نوع قیمت گذاری می‌شود.

اما با این امکان هر فردی می‌تواند با ارزهای مختلف محصولات خود را عرضه کند و درگیر مباحث حاشیه‌ای تغییرات قیمت خود نباشند و از طرف دیگر بازدیدکننده و خریدار دقیقا با محاسبات خود قیمت روز محصول را بداند و تصمیم‌گیری نهایی و با اطمینان خود را انجام دهد.

Online shopping & business on retro computer keyboard with magnifying glass Premium Photo

خرید باید مقایسه‌ای | مطمئن | بهترین باشد. خرید بدون امکان مقایسه درست و مستقیم از عرضه کننده همیشه برای خریدار حس ناخوشایندی خواهد داشت. اطمینان از خرید همیشه ارتباط مستقیمی با امکان مقایسه واقعی و درست دارد.

در مورمور این امکان مهیا شده است تا عرضه رقابتی | جذاب | واقعی و با سیستم خاص انجام شود.

چرا از مورمور خرید می‌کنیم ؟
  • حضور برترین‌های عرضه کننده با ارائه بهترین کیفیت و قیمت و امکان مقایسه راحت و دقیق تمام محصولات و خدمات
چرا در مورمور مشورت می‌گیریم؟
  • مورمور تنها سامانه تخصصی تحلیلی آموزشی و پژوهشی ورزش به زبان فارسی است که با هدف ارائه درست دقیق و علمی مشورت‌ سعی دارد به شما کمک کند که بهترین خرید را انجام دهید و از اتلاف وقت و هزینه خودداری نمایید. در بخش‌های مختلف نیز آموزش داده می‌شود که چرا نباید یک وسیله ورزشی پرتبلیغ را بخرید با دلایل کامل و علمی.
  • مورمور با داشتن برترین متخصصان ورزشی علمی و عملی در تمام سطوح ورزشی کشور همیشه بهترین مشورت‌های خرید تخصصی را به شما خواهد داد و همینطور اگر برای عرضه درست محصولات خود نیاز به کمکم داشته باشید کارشناسان مورمور این امکان را مهیا ساخته‌ند.
در مورمور چه چیزهای می‌توانیم بخریم؟
  • در مورمور تمام وسایل مرتبط با ورزش، سلامتی و تندرستی توسط بهترین‌ها عرضه و ارائه می‌شود. در گام اول باید توصیه‌ها و آموزش‌های مورمور را جدی بگیرید چرا که بعد از آگاهی علمی و تجربی، بسیاری از خریدهای بی‌مورد خود را انجام نخواهید داد.
در مورمور امکان کسب درامد داریم؟
  • مورمور برای همه بستری یکسان است چه وسیله دست دوم یا کارکرده داشته باشید چه بخواهید واردات خود را معرفی کنید یا همچنین بخواهید طبق نیاز دیگران محصول عرضه کنید تمام بستر برای شما یکسان و قابل استفاده است. در مورمور خود را معرفی کنید بفروشید معامله کنید و از فضای کسب و کار خود لذت ببرید.
آیا مورمور در استخدام فعالیت دارد؟
  • مورمور یک بخش مرتبط با استخدام مربی، مدرس، مدیر باشگاه و مجموعه و همچنین کارمند ارائه کرده است که هر فرد می‌تواند خود را به صورت رایگان در این بخش معرفی کند تا امکان جذب و استخدام خود را با اطلاعات دقیقی که در مورمور ارائه می‌دهد بالا ببرد. تمام فعالین حوزه ورزش و سلامت چه آنانی که به دنبال کار هستند و چه آنانی که به دنبال نیروی کار فعال باهوش و با تجربه هستند در مورمور این کار را انجام خواهند داد.
اگر فکر می‌کنید چیزی برای خرید و فروش ندارید بخوانید.
  • در کسب و کارهای قدیمی همیشه عرضه یک محصول مورد نیاز به صورت فیزیکی لازمه درامدزایی بوده است. اما در عصر نوین و دیجیتال که نیاز به آگاهی فراتر رفته است افرادی بهتر می‌توانند درامدزایی داشته باشند که بتوانند خود را به درستی معرفی نمایند و توانایی‌های خود را به ظهور برسانند. می‌توانید در مورمور خود را به عنوان مشاور خرید معرفی کنید و از مشاوره کسب درامد نمایید یا خود را به عنوان نماینده خرید معرفی نمایید تا افرادی که نیاز دارند شما را به عنوان نماینده خرید خود انتخاب نمایند و شما خریدهای آنان را انجام دهید و حق الزحمه دریافت نمایید. اینها نمونه‌های هوشمندانه ایست با جیب خالی.
به هر چه فکر می‌کنی در مورمور قابل انجام است | مورمور بازار برتر خدمات ورزشی | مورمور نام اول خدمات ورزشی | مورمور 
Stack of thailand coins on black wooden table with profit graph, growth up, success. business, finance, marketing, e-commerce concept and design Premium Photo
در خبرگزاری هر نماینده به صورت کامل معرفی خواهند شد | خبرگزاری فردیدر سامانه ثبت برند و معرفی برترین‌ها، هر نماینده و ساختار آن ثبت خواهد شد | ثبت برنددر اولین سامانه خدمات ورزشی به زبان فارسی هر نماینده امکان کسب درامد را خواهد داشت | مورمور

نظر خود را بگذارید