مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

مربی هستی یا باشگاه داری ؟ اولین سامانه باشگاه و مربی زنجیره‌ای ایران

سامانه زنجیره ای باشگاه و مربی ایران

تحصیل و آموزش آنلاین هر زمان و با هر شرایطی مدرک بگیر

تحصیل و آموزش آنلاین، هر زمان و با هر شرایطی مدرک بگیر
آموزش آنلاین هر زمان و با هر شرایطی

آموزش در صورتی کارا است که شما در زمان استفاده از آن در بهترین شرایط فکری روانی و تمرکزی خود باشید (آموزش آنلاین) و این امر فقط در صورتی ممکن است که شما تمام عوامل محیطی را تحت کنترل خود داشته باشید. این امکان فقط در فینیور مهیا است. آموزش، تمرین، پرسش و پاسخ، تست و اجرا

دیپلم‌های آنلاین در سراسر دنیا به مدت یک یا دو سال تحصیل در کالج، دانشکده فنی یا دانشگاه اعطا می‌شود. هر فردی، در هر زمانی طبق علایق شخصی خود و با هر شرایطی می‌تواند علاوه براینکه به فعالیت‌های روزمره زندگی خود برسد با آموزش آنلاین به رشد ابعاد مختلف شخصی و دانشی خود نیز کمک کند بدون آنکه زمان، هزینه رفت و آمد یا احتمال خطر و اتلاف وقت و انرژی را داشته باشد. برنامه‌های آنلاین کاربردی و هدف محور با اصول چهار گانه علم|هنر|مهارت|ورزش علاوه بر اثر بخش بودن حس رضایت از خود و زندگی را افزایش خواهد داد.
به صورت علمی اثبات شده است که حس رضایت از زندگی در صورتی افزایش می‌یابد که فرد دائما در فراگیری و بهبود شخصی در تلاش باشد و احساس بهتر شدن نسبت به قبل را نیز بدست بیاورد. هدف ما در اولین سامانه چهارگانه علم|هنر|مهارت|ورزش این است که حس بهتر و برتر بودن را برای تمام فارسی زبانان دنیا مهیا سازیم.
مدارک مختلف دانشگاهی، کارگاهی، سمیناری، دانش افزایی به صورت حضوری و تمام وقت غالبا با اتلاف وقت و هزینه و خطرات جانی در رفت و آمد همراه است. علاوه بر این بازدهی یادگیری در این شرایط به کمترین میزان خود میرسد چرا که فرد به جای تمرکز کامل بر یادگیری مبحث قطعا تحت تاثیر عوامل محیطی قرار خواهد گرفت که همین امر در کاهش بهره وری بسیار تاثیر گذار است.
دوره‌های آموزشی فینیور راهی عالی برای فراگیری دقیق و درست آموزش توسط برجسته‌ترین اساتید است که تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین مبانی آموزشی علمی و عملی انجام داده و در این بستر مدرن دو طرفه یادگیری و تدریس بیشترین و بهترین بازدهی آموزشی ایجاد شده است. علاوه بر این بلافاصله بعد از اتمام هر دوره خواهید توانست مدرک را به صورت آنلاین دانلود نمایید. شما هم در دوره شرکت کرده‌اید و هم با بدست آوردن سکه‌های امتیازی می‌توانید در سامانه اقدام به خرید و شرکت در دوره‌های دیگر داشته باشید.

gif,GIF89a%01%00%01%00%80%00%00%00%00%00%FF%FF%FF%21%F9%04%01%00%00%00%00%2C%00%00%00%00%01%00%01%00%00%02%01D%00%3B

نظر خود را بگذارید